Dežūrārsts

Pieejams dežūrārsts gadījumos, kad apmeklēt ģimenes ārstu nav iespējams (ārpus ģimenes ārstu darba laika), bet veselības stāvoklis neļauj gaidīt.

Konsultācijas pacientiem sniedz pieredzējuši ārsti un ārsta palīgi darba dienās no plkst. 20.00 līdz plkst. 8.00 no rīta. Brīvdienās un svētku dienās pacienti var saņemt dežūrārstu konsultācijas visu diennakti.

Pie dežūrārsta var droši doties arī tad, ja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā saņemat atbildi, ka pacienta veselības stāvoklis nav tāds, lai dienests dotos bezmaksas izsaukumā. Pieņemšanai pie dežūrārsta nav nepieciešama iepriekšēja pierakstīšanās, nonākt pie ārsta var dzīvās rindas kārtībā. Ja dežūrārsts konstatēs pacienta veselības stāvokli, kurš var izraisīt dzīvības apdraudējumu, tad nakavējoties tiks palīgā aicināta neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde, lai pacienu nogādātu slimnīcas uzņemšanas nodaļā.

Ja ir noticis nelaimes gadījums, pēkšņi pasliktinājies veselības stāvoklis, apdraudot veselību vai dzīvību, iedzīvotājiem jāzvana ātrajai palīdzībai pa tālruni 113.

Valsts apmaksātie dežūrārsti pieejami Nacionālā veselības dienesta tīmekļa vietnē www.vmnvd.gov.lv.

 

Veic pierakstu pie ārsta elektroniski:

Atrodi nepieciešamo speciālistu, izpēti viņa darba grafiku, izvēlies piemērotāko vizītes laiku un pieraksties!

E-pieraksts pie ārsta