Sazināties ar mums

Par mums

Medicīnas centrs “VESELS CILVĒKS” ir ārstniecības iestādes SIA “CILVĒKS” struktūrvienība, kura piedāvā plašu medicīnas pakalpojumu klāstu – no speciālistu konsultācijām līdz laboratoriskiem izmeklējumiem – nodrošinot profesionālu palīdzību izmantojot modernu aprīkojumu un inovatīvākās izmeklēšanas metodes.

Mūsu komandu veido uzticams, kvalificēts un profesionāls personāls ar daudzu gadu pieredzi valsts vadošajās ārstniecības iestādēs. Mūsu speciālisti ikvienai problēmai atradīs labāko risinājumu un katram pacientam – individuālu pieeju.

Mūsu mērķis – sniegt augstākās kvalitātes profesionālus veselības aprūpes pakalpojumus, nodrošinot katram pacientam rūpīgu un cieņpilnu attieksmi.

Mūsu misija – saglabāt un nostiprināt cilvēku veselību, nodrošināt operatīvu un neatliekamu palīdzību brīdī, kad tā nepieciešama visvairāk.

Mūsu vīzija – sniegt kvalitatīvu palīdzību veselības aprūpē, izmantojot modernu aprīkojumu un inovatīvākās izmeklēšanas metodes, attīstīt medicīniskos un sociālos pakalpojumus veselības saglabāšanā un nostiprināšanā.

Kontakti

Adrese: Rīga, Andreja Saharova iela 20A, LV-1021

Personām ar funkcionāliem traucējumiem ir nodrošināta vides pieejamība - nodrošināta patstāvīga iekļūšana ārstniecības iestādē!

Uz kartes


Tālrunis: 880360000003
E-pasts: vesels@cilveks.lv

Norēķinu rekvizīti: A/S SWEDBANK
Konts: LV20HABA0551013014147
Bankas kods: HABALV22
Datu valsts inspekcijas personas datu apstrādes reģistrācijas apliecības Nr. 002061
Pacientu uzskaite veselības aprūpei mājās apstrādes reģistrācijas Nr. 001827

Sabiedrība ar ierobežoto atbildību "CILVĒKS"
Vienotais reģistrācijas Nr. 40003819257
Ārstniecības iestādes kods 8060-00006

Pieteikuma forma

Šī lauka aizpildīšana ir obligāta
Šī lauka aizpildīšana ir obligāta
Šī lauka aizpildīšana ir obligāta
Šī lauka aizpildīšana ir obligāta